Nasz zespół

Strona główna > zespół

mgr Piotr Moskal

psycholog – neuropsycholog – psychoterapeuta 

#terapia #nerwica #stres # depresja  #schizofrenia

Prowadzę wsparcie psychologiczne, psychoterapeutyczne, neuropsychologiczne w ramach indywidualnych konsultacji. Pracuję z osobami dorosłymi oraz młodzieżą.

Doświadczenie kliniczne wynoszę z Wojewódzkiego Szpitala Psychiatrycznego im. Prof. Tadeusza Bilikiewicza w Gdańsku, gdzie prowadzę psychoterapie indywidualne, psychoedukacje, wsparcie grupowe, stawiam diagnozy psychologiczne (neuropsychologiczne). Współpracuję z zespołem specjalistów zdrowia psychicznego – psychiatrów, psychologów klinicznych i innych. Głównie pracuję w nurcie poznawczo – behawioralnym jak też nurcie humanistycznym. 

Należę do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej – to gwarancja jakości i wiedzy psychoterapeutycznej stosowanej w trakcie prowadzonej praktyki klinicznej ( www.pttpb.pl ).

Zajmuję się także neuropsychologią, wiedza ta pomaga w diagnozie i prowadzeniu terapii osób z zaburzeniami poznawczymi (neuronalnymi) typu: zaburzenia pamięci, uwagi, funkcji wykonawczych itp.

Mam doświadczenie między innymi w pracy z osobami przeżywającymi kryzysy emocjonalne, zaburzeniami psychicznymi, trudności w radzeniu sobie ze stresem, zaburzenia adaptacyjne, powtarzające się trudności w relacjach, zaburzoną samoocenę, depresje, problemy lękowe, schizofrenie. Uczestniczę w licznych szkoleniach i konferencjach naukowych.

W czasie spotkań motywuję klienta do pogłębiania świadomości dotyczącej wartości mających wpływ na jego myśli i funkcjonowanie oraz wybory życiowe. Dzięki takiej postawie klient może kreować swój wizerunek i życie w sposób spójny ze swoimi ideałami i przekonaniami.

Zajmuję się, także psychologią sportu i treningiem mentalnym. Jestem trenerem, mistrzem judo. Sesje prowadzę zarówno w gabinecie, jak też online. Wspieram, leczę osoby dorosłe jak też młodzież w różnych kryzysach psychicznych.

Nieustannie podnoszę swoje kompetencje psychologiczne i psychoterapeutyczne. Wykształcenie – Psychologia Uniwersytet SWPS 5 letnie studia psychologiczne, Neuropsychologia Uniwersytet SWPS studia podyplomowe, Psychoterapia – Uniwersytet SWPS Szkoła Psychoterapii Poznawczo Behawioralnej pod kierownictwem dr hab. Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej oraz inne kursy i szkolenia. 

W mojej pracy wykorzystuję różne elementy psychologii poznawczej, psychologio behawioralnej, psychologii pozytywnej, neuropsychologii. 

Zapewniam wsparcie oparte na wzajemnym zaufaniu. Bezpośredni kontakt tel.: 790400291

mgr Agata Domalik

Psycholog – Psychoterapeuta

#terapia #nerwica#emocje #stres

Jestem psychologiem – psychoterapeutą  pracującym w nurcie TSR (Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach), Trenerem Umiejętności Społecznych oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
Ukończyłam Uniwersytet Gdański oraz Uniwersytet Humanistycznospołeczny SWPS w Sopocie, ze specjalnością psychologia kliniczna i zdrowia.
Doświadczenie kliniczne uzyskałam w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym im. prof. T. Bilikiewicza w Gdańsku oraz w gdańskim Szpitalu Dziecięcym Polanki im. M. Płażyńskiego. Nieustannie uczestniczę w licznych szkoleniach i konferencjach naukowych.
Udzielam wsparcia psychologicznego ludziom w kryzysie oraz żyjącym w przewlekłym stresie. Pomagam radzić sobie z emocjami, podnosić samoocenę oraz poprawiać jakość życia.
Z szacunkiem i otwartością podchodzę do różnorodności. Na terapię zapraszam każdego, niezależnie od pochodzenia, płci, orientacji seksualnej, wyznania, niepełnosprawności czy trudności z jakimi się boryka.

mgr Hanna Wiecka

Psycholog – Psychodietetyk- Psychoterapeuta

#terapia #nerwica #stres # psychodietetyka

Jestem psychologiem, ukończyłam SWPS o specjalności Psychologia kliniczna i zdrowia oraz terapeutą pracującym  w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz Terapii Koherencji. Jestem także psychodietetykiem.

W swojej praktyce bazuję na budowaniu relacji, stosuję podejście integracyjne, wybierając najlepszą, dostosowaną do indywidualnych potrzeb klienta formę terapii. Fascynuje mnie rozwój wewnętrzny człowieka, budowanie dobrostanu psychicznego ludzi, a także pomoc w radzeniu sobie z trudnymi sytuacjami życiowymi, lękami, brakiem akceptacji oraz niskim poczuciem wartości. Pracuję również na płaszczyźnie wpływu psychiki na nawyki i zaburzenia odżywiania. Staram się rozumieć indywidualne oraz społeczne konteksty funkcjonowania osoby zgłaszającej się po pomoc i zmierzam do rozszerzenia perspektyw postrzegania problematycznych sytuacji. Terapia ma stwarzać okazję do przyglądania się różnym aspektom swojego życia oraz swojej osoby prowadząc do pełnego i otwartego przeżywania siebie. Wykorzystując terapeutyczną pracę doświadczeniową, dążę do wprowadzania głębokich i trwałych zmian w życiu klientów.

Doświadczenie zawodowe zdobyłam podczas praktyk i pracy w instytucjach samorządowych i prywatnych, pracując z osobami dorosłymi oraz młodzieżą. Nadal pogłębiam wiedzę psychologiczną biorąc udział w konferencjach, spotkaniach superwizyjnych oraz czytając literaturę branżową.

Bezpośredni kontakt do mnie tel. +48 782 781 619

We invite you to therapy sessions in English

lek. Maria Korona

specjalista medycyny rodzinnej

#lekarz rodzinny #depresja# nerwica #stres

Ukończyłam Akademię Medyczną w Gdańsku i jestem lekarzem z dwudziestoletnim doświadczeniem w zawodzie. Specjalistą medycyny rodzinnej. Opiekuje się pacjentami w każdym wieku,od narodzenia do wieku podeszłego. W swojej zawodowej drodze rozwijam się wielowątkowo, interesuje mnie nie tylko “soma” ale też “psyche” pacjenta – do leczenia podchodzę holistycznie. Pacjent od narodzin ,poprzez wiek dorosły,aż do wieku podeszłego jest podmiotem procesu leczenia. Pacjent jest postrzegany jako człowiek,a nie choroba ,czy problem.
Holistyczne ujęcie zagadnienia stanu zdrowia to widzenie choroby jako całości spójnej ze wszystkim co dany człowiek w swoim życiu robi aktualnie i robił, co przeżywa,jak odczuwa otoczenie. Jaka jest jego konstrukcja fizyczna, psychiczna (konstytucja).Dlatego osią mojej działalności leczniczej  jest medycyna rodzinna, wsparta wiedzą psychiatryczną i psychologiczną.
Zwieńczeniem opieki nad pacjentem jest możliwość otrzymania profesjonalnego WSPARCIA PSYCHOLOGICZNEGO dla pacjenta,  w jego drodze do osiągnięcia założonego celu zdrowotnego.

mgr Pozytywna Przychodnia

Lekarz- Psychiatra

#depresja #stres # shizofrenia

Jestem lekarzem, obecnie pracuję Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym im. prof. Tadeusza Bilikiewicza w Gdańsku. Zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób i zaburzeń psychicznych u osób dorosłych.Doświadczenie kliniczne pozwala mi zapewnić pacjentom kompleksową i profesjonalną pomoc. Swoją wiedzę wzbogacam udziałem w szkoleniach i konferencjach psychiatrycznych.We invite you to therapy sessions in English.

Pozytywni Psycholodzy Sp. z o.o.

NIP: 5862348235
REGON: 384288673