Pakiety

Strona główna > Pakiety

Pakiet "Szkoła na Pozytywnie"

Nowe wyzwania – nowe relacje. Zadbaj o swoje Dziecko w nowym roku szkolnym. Pomóż mu wejść w nowe środowisko bez stresu. 

Wesprzyj je w ważnej dla Niego zmianie. Zapewnij Mu pomoc psychologiczną w sytuacji kryzysu, trudnych doświadczeń życiowych i wyzwań codzienności. W napadach lęku i paniki, z doświadczeniem traumy, radzenia sobie z przewlekłym stresem oraz trudnymi emocjami. 

Wesprzemy Cię w rozwiązywaniu Jego problemów wychowawczych – problemów z nauką, zachowaniami agresywnymi, stawianiem i utrzymywaniem granic, w poprawie komunikacji dorosły-dziecko i dorosły-nastolatek itp..

Zamów Pakiet  6 spotkań ( 1 gratis oraz konsultacja lekarzem) – 750 zł ( 125 zł sesja) – kliknij  następnie wybierz psychologa oraz miejscowość.

W razie pytań prosimy dzwonić +48 790 400 291

Pakiet "Bezpieczeństwo i Spokój"

Czujesz niepewność o przyszłość? Lęk co będzie gdy…? Masz wieczorem gonitwę myśli, a o poranku nachodzą Cię czarne myśli? Źle śpisz. Masz już dosyć ?

Spotkaj się z naszymi psychologami i zadbaj o siebie. Wesprzemy Cię w procesie powrotu do równowagi i poczucia bezpieczeństwa. Przejdziemy przez to razem.

Zamów Pakiet  6 spotkań ( 1 gratis oraz konsultacja z lekarzem ) – 750 zł ( 125 zł sesja) – kliknij  następnie wybierz psychologa oraz miejscowość.

W razie pytań prosimy dzwonić +48 790 400 291

Pakiet "Jesień w Równowadze"

Jesień w równowadze – dlaczego nie? Kto powiedział, że jesienna szaruga ma oznaczać ponury nastrój czy depresję?

Parafrazując Szwedzkie powiedzenie, że  “Nie ma złej pogody, są tylko źle dobrane nastroje i emocje”.  Zatroszcz się o siebie i o swoje emocje, o nastroje swoich bliskich w tej jesiennej aurze. Szkoda czasu na smutki i ruminacje. Zapraszamy do rozmowy przy ciepłej herbatce (kawce), gdy dni staną się krótsze, a myśli mniej pozytywne. Przejdziemy przez jesienne szarugi razem, aby ujrzeć wewnętrzne słońce.

Zamów Pakiet  6 spotkań ( 1 gratis oraz konsultacja z lekarzem ) – 750 zł ( 125 zł sesja) – kliknij  następnie wybierz psychologa oraz miejscowość.

W razie pytań prosimy dzwonić +48 790 400 291 

Pakiet "Męskie Rozmowy"

Wiemy że jesteś prawdziwym mężczyzną i radzisz sobie sam. Nie lubisz mówić o swoich emocjach i problemach. Jeśli masz wzmożoną drażliwość, wybuchy złości, ataki agresji ,popadasz w konflikty i spory, jesteś w stresie, źle spisz, jesteś zmęczony itp. … to może być depresja.

Posłuchaj – depresja to choroba, tak jak np. grypa. To nie wstyd i porażka – po prostu czasem chorujemy czy doznajemy kontuzji. Bądź twardzielem i  podziel się swoimi emocjami, opowiedz o swoich objawach a my postaramy się Ci pomóc i dojść do pełnej sprawności psychicznej.

Po prostu potrzebujesz regeneracji we współpracy z fachowcem, aby znów czuć spokój, siłę do walki aby realizować swoje plany.

„Nie pozwól, by to, czego nie możesz zrobić, miało wpływ na to, co możesz zrobić.”

Zamów Pakiet  6 spotkań ( 1 gratis oraz konsultacja z lekarzem ) – 750 zł ( 125 zł sesja) – kliknij  następnie wybierz psychologa oraz miejscowość.

W razie pytań prosimy dzwonić +48 790 400 291 

Pakiet "Piękno i Ukojenie"

Jesienna chandra?
Sesja zdjęciowa jest skutecznym sposobem na poprawę nastroju, a połączona z pakietem spotkań z kimś kto chętnie posłucha o Twoich rozterkach, jest wg nas idealnym antidotum na jesienne smuteczki. Zapraszamy Cię na kameralne spotkania z nami.
Z Izą w miłej i przyjaznej atmosferze przekonasz się, że jesteś piękna, poczujesz się jak gwiazda filmowa, podniesiesz swoją samoocenę i pozbędziesz się kompleksów.
Z Moniką przy kubku ciepłej herbaty znajdziesz pomysł na siebie, odważysz się na zmianę w swoim życiu i w końcu w siebie uwierzyć.

Jeżeli czujesz, że:

Aparat Cię nie lubi
Brakuje Ci pewności siebie
Nie masz ani chwili dla siebie, bo inni są ważniejsi
Przytłacza się codzienna bieganina i obowiązki
Chcesz się po prostu wygadać
Chcesz spróbować czegoś nowego
Potrzebujesz wiatru w żagle

Zrób wreszcie COŚ dla SIEBIE!

1 godzina sesji zdjęciowej w profesjonalnym studio lub w plenerze – 10 ujęć plus 5 gratis
Możliwość doboru stylizacji
Makijaż we własnym zakresie
Wydruk na życzenie, wyceniany oddzielnie

Oraz – 3 spotkania z psychologiem plus 1 gratis

Jesień może być piękna i Ty też!

Koszt pakietu 950 PLN. W celu zakupienia pakietu prosimy o kontakt:
Iza tel. 798 550 951
Monika tel. 503 192 030